250 x 250 Reklam Alanı

Doğum Günü SözleriDini Doğum Günü Mesajları, İslami Ve Doğum Günü Mesajları, kısa doğum günü mesajları, Doğum Günü Sözleri,anlamlı doğum günü mesajları,doğum günü mesajları arkadaşa,sevgiliye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları kardeşe,komik doğum günü mesajları,doğum günü şiirleri,doğum günü mesajları dosta,

 

Yeni yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin… Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… Rabbimden dilerim O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun… Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın… Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır… Sen benim hayat ışığımsın… Varlığımın gücüsün, doğum günün kutlu olsun…

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin… Seni Çok Seviyorum.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin… Nice Yıllara.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir… Bir dakika için yaşamını ve seni düşünen biri olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol… Bu mutluluğun her zaman sürsün… İyi ki doğdun… Nice mutlu yaşlara.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun sevdiceğim.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın… Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim… Nice yıllara.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin… Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor… İyi ki doğdun her şeyim.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın… Benim mesajım diğerlerinden farklı çünkü her harfi sevgiden oluşuyor… Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın… İyi ki doğdun, iyi ki varsın…

Bugün yanında olmayı çok isterdim… Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum… İyi ki doğdun… Nice yaşlara…

Hmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum… Dur bakayım.. Dur dur buldum  Doğum günün kutlu olsun…

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum… Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum… Mutlu yıllar…

160 karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor… Seni seviyorum.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için… Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun… Doğum günü hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj… Seni çok seviyorum, İyi ki varsın…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin… Doğum günün kutlu olsun…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, neşeni hiç yitirmezsin… Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir… Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin… Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun…

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata… Hep sevgiyle mutlu yaşa… Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara.

Tonton bir nine olduğunda, sandalyene oturup eski günlere daldığında, iyi ki yaşamışım diyeceğin güzellikte bir hayat geçirmeni dilerim… Yeni yaşının sağlık, huzur ve başarı getirmesi dileklerimle.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var… Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin… Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun… Nice yaşlara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır… Yeni ışığın kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun…

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun mutlu yıllar…

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun… Nice yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Flupp! Bu bir sms sürprizi… Sana şans getirmek için burada… Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim… Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana gülmek çok yakışıyor… Daha nice mutlu yıllara…

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol… İyi ki doğdun…

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun… Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan… Bil ki unutulmadın… Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm isteklerini vermesini diliyorum… Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin… Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım… Doğum günün kutlu olsun… İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir… Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin… İyi ki varsın ve iyi ki doğdun…

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle; nice yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata… Hep sevgiyle yaşa… Nice yaşlara.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin… Doğum günün kutlu olsun.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim… Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum… Nice yıllara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim… İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın… Mutlu yıllar.

En İyi Güzel ve Özel Cuma Mesajları (YENİ – UZUN – KISA) Cuma Mesajları

Farkında mısın bir yaş daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın… İyi ki varsın, İyi ki doğdun.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun… Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun…

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Bana ne kadar kızsan da seni yine de çok seviyorum… İyi ki doğdun

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle; Doğum Günün Kutlu Olsun…

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun… Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin… İyi ki doğdun, iyi ki varsın…

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbinden geçen tüm isteklerini vermesini diliyorum… Doğum günün kutlu olsun…

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim… İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun… Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem… Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması… Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun… Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum… Nice yaşlara.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun… Yeni yaşın kutlu olsun…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin… Doğum günün kutlu olsun, nice senelere…

Yaşa… Sev… Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında… Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun… Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır… Kabul edilip edilmemesi önemli değildir… Önemli olan duyguların ifade edilmesidir… Doğum Günün Kutlu Olsun.

Cuma Mesajları

Doğum Günü Kutlama Dini Mesajlar

Eş,dost ve akrabalarınızı en güzel anlamlı dini mesajlarla kutlamak istiyorsanız sizler için paylaştığımız dini mesajlara bakabilirsiniz.
Doğan her gün senin için doğsun iki gözüm… Kalbimin doğumuyla beraber tüm doğum günlerin için…

Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah

Dileğim allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Canım arkadaşım Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.Doğum günün kutlu Olsun..

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara…

Hayırlı doğum günleriniz olsun mutlu yıllar sağlık ve huzur dolu imanlı bir ömür geçirmeniz dileğiyle.
Dini Doğum Günü Mesajları

Yüce Mevla’nın rızasını kazanarak yaşayacak bir ömrün olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Yeni yaşın hayırlı ve huzurlu olsun, gönlündeki güzellikler hayatına yansısın. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Senin kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olmasını ve en dilediğin hayırlı dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Allah yeni yaşını hayırlı etsin.

Selamün aleyküm arkadaş! Doğum günün varmış beni sana seni seven bir arkadaşın gönderdi. Ben senin doğum gününü kutlamaya geldim. Geç kalmadım demi.

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Ömrün hayırlı ameller yaparak geçsin, yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Gönlündeki hayırlı olan dileklerin gerçek olsun. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Allah bugüne kadar ki işlemiş olduğumuz günahlarımızı affetsin. Bundan sonraki hayatımızda da hayırlı bir ömür nasip etsin. Kardeşimin doğum günü mübarek olsun.

Allah’ıma ne kadar şükür etsem azdır senin gibi biriyle tanıştığım ve arkadaş olduğum için. Canım arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Allah’ım sen arkadaşıma sağlık ve huzur ver, ona her zaman güzel ahlakla yaşamayı nasip et. Onu bahtını ve kaderini güzel eyle. Amin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Bugün doğacak şafak senin üzerine doğsun, sabahın bereketi gönlüne olsun. Allah’ım doğum gününü mübarek eylesin. Yeni yaşın imanlı ve huzurlu olsun.

Ya Rabbi sen bugün doğum günü olan bu güzel insana bitmeyen bir huzur ve mutluluk ver. Sen onu senin rızanı kazanan kullarından eyle, yeni yaşını ve ömrünü hayırlı et.

Allah’ım! Senin iznin ve yardımınla sabahladık ve akşamladık. Yine senin izin ve yardımınla yaşar ve ölürüz. Sen bizlere hayırlı ve huzurlu yaşamlar nasip et.

Bugün dilediğin ve senin için hayırlı olacak dileklerin gerçek olsun. Yüce Mevlana her daim yüzünü güldürsün. Doğum günün kutlu olsun.

Seni bize veren Rabbime şükürler olsun. İyi doğdun, iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Bizler Allah’ın birer aciz kullarıyız, Allah’ım bizlerin günahlarını affetsin, ömürlerimizi hayırlı kılsın, imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrün boyunca doğruluktan ayrılmadan huzur ve mutluluk içinde yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun dostum.

Allah’ım bugün doğum günü bu güzel insanın hakkında her zaman hayırlı olanı nasip et, bu kulunu her türlü bela ve musibetten koru. Doğum gününü ve her gününü huzurlu ve mutlu eyle.

Canım kardeşim Allah’ım bugün ve ömrünün her anında hayırlı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Bugün senin doğum günün sen de herkesler gibi gönlünden dilekler tut ama sen onlardan farklı olarak ellerini Yüce Mevla’ya aç ve senin için hayırlı olanı iste. Doğum günün mübarek olsun.

Ömürden geçen her yıl Allah yolunda hiçbir şey yapılmadan geçmişse boşa geçmiş demektir. Allah’ım seni ve bizleri rızasını kazanarak, kazandıklarını hayır yolunda harcamayı nasip etsin. Doğum gününü mübarek eylesin.

Bu dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Doğum günün mübarek olsun.

Değerli dostum doğum günün mübarek olsun. Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Hayırlı günler olsun.

Bu dünya bir sınav dünyasıdır. Rabbim bizleri ahiretini kazanan kullarından eylesin. Senin gibi güzel kardeşimin ömrünü hayırlı eylesin. Doğum gününü huzurlu ve mutlu etsin.

Her gün yeni doğan güneş kadar, her gece parlayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar hayatın güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Senin gibi değerli olan dostlarıma iyi yaşlar dilerim.

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.
Yaşadığın her anın Kuran-ı Kerime uygun olsun. Peygamber efendimiz şefaatçin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım doğum gününü kutlu peygamberimizin doğumu gibi mübarek kılsın. Yeni yaşın vatana, millete ve sana hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’dan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Bahtın açık, hayatın huzurlu olsun.

Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün mübarek olsun güzel insan. Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.

Güzel kardeşim Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün ve bundan sonraki her günün güzel olsun.

Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Doğum eyguzelsozler.com günün kutlu olsun.

Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Yüce Mevla’dan senin için dileğim huzurlu ve sağlıklı bir hayat geçirmen. Doğum günün gibi her gününde mutlu ve neşeli olasın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana bir doğum günü ilahisi söylemek isterdim ama sesim güzel değil fakat yazım güzeldir doğum günü mesajı yazarım. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla bugün dilediğin dileklerinden senin için hayırlı olanları kabul etsin. Ömrünü huzurlu ve mutlu etsin. Doğum günün neşeli ve eğlenceli olsun.

Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

Bizler zamanımızı her zaman oruç tutarak, namaza kılarak, ibadet yaparak geçirmeyiz. Biz sevdiğimizin doğum günü olduğunda onun doğum gününü de tebrik ederiz.  Allah hayırlı ömürler nasip etsin.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı