250 x 250 Reklam Alanı

DostlarSevdası.com Öyleki insanlar günün stresini atabilmek, yeni insanlarla tanışabilmek, yarışma ve oyun gibi etkinliklerle bilgi edinmek eğlenmek ve bay bayan partner edinebilmek gibi farklı nedenlerden dolayı giriş yapılan siteler kullanıcılarına eniyi hizmeti sunmak için sürekli kendilerini geliştirmekte ve birbirleriyle yarışmaktadırlar.
Yazılı ve sesli olmak üzere iki ana başlıkta toplanan sesli yazılı sohbet siteleri kullanıcılarının bir bölümü yazılısohbet‘i tercih ederken bir bölümüde sesli Dostlar Sevdası sohbet’i tercih etmektedir. Bu iki farklı sohbet platformunu tercih eden kullanıcıların kendilerine göre nedenleri vardır.
Sesliler ile yazılı siteler arasında ciddi oranda farklılıklar olmakla beraber yazılı sohbete giren kullanıcıların büyük bölümü seslidostlarsevdası sohbet sitelerinden haberdar dahi değildir. Kaldıki bu kullanıcılar seslisohbet hizmeti veren sitelerden haberdar olsalar birdaha yazılı sohbet sitelerine tekrar gireceklerini düşünmüyoruz.
Bu düşünceminiz nedeni ise sesli sohbet siteleri’nin kullanıcılarına sohbetin her şeklini sunması.
Bir seslisohbet sitesine giriş yapan ziyaretci odalar içerisindeki tüm kullanıcılarla tamamen ücretsiz sesli, kameralı ve yazılı sohbet edebiliyor. Sohbetin hertürlü şekli kullanıcıların isteğine sunulmuş durumda. sesli sohbet siteleride bu özelliklerinden dolayı gün geçtikçe kullanıcı potansiyelini arttırmaya devam etmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı