250 x 250 Reklam Alanı

SesliAlan.com Değerli okurları ve Yetkili Görevlileri Lüften Buraya Tıklayın ve kendi yorumlarınızı Bizimle Paylaşın.

Benim Sizin sitenizde bulunan Ceylan Adlı Şahısın Kendi siteme Davet edildiğim Söylenmiş Aslı Ve Astarı nedir Tek Tek İzah edelim Bu konuda herkes bilinçlensin.

Sitemde Bulunan SonLiman Adlı abimiz Geldi Emir Bertan Kardesim sitemize pek ilgi alaka yok dedi bende evet dedim iş gereği ilgilenmiyorum Ceylan Adlı Esli Sesli Sohbet Sitemizin Sorumlusu Gelip Tekrardan Burada olmak istediklerini Dile Getirdi, Ben ise şunu söyledim gelebilir kimse beni düşmanım değil benim düşmanım olsaydı sanalda şuan yer alamazdı hiç bir sitede onu barındırmazdım ki Ben Bir bayana karşı saldıracak kadar alçak bir insan değilim Doğru olmaz.

Bu neticede Sesli Alan; Adı ile bilinen Site sahibi Cenk 34 benim hakkımda ileri geri konuşmuş Sen adam olaydın önce Karşıma gelecek benimle birebir konuşacak. Adam olana yerimiz çok sen SesliAlan Cenk 34 kötü boklu bir adammısınki kendi nimetten sanıyosun senin sitene bir kere gelmişliğim yoktur senin sitede bulunan ceylan iyi bilir kimsenin peşine düşecek kadar düşmedim Çok Şükür Bu Saatten Sonrada Düşmem. Kendisi bu siteye gelmek istediğini ve gelirse ben olmayacağımı belirttim kendine kalabilir eski sistemine devam edebilir ben user peşine düşmem istesem user çok O konudada için rahat olsun Senin yanına gelenlere sor bakalım User nasıl geliodu nasıl getiriyodum Göt Lalesi. Benim yazılarımı çalarak konu açan bir çapulcusun çal çalabilidiğin kadar sitem herzaman kelle yerlerde benim geldiğim yere sen 40 senede gelemezsin Top.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı