250 x 250 Reklam Alanı

SesliCeylan.com Ceylan Bir yazılı kameralı türü olan sesli sohbet , bir kişinin günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, karşısındaki kişiler ile konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbetin bir çok çeşiti vardır. Bunlardan birisi yazılı sohbettir. Kişiler karşısındakine yüzüne söylemediklerini yazı yoluyla daha rahat ifade edebiliyorlardı. Ancak normalde doğru olanı karşınızdaki kişiler ile sesli konuşmaktır. O zaman duygu daha çok ağır basar ve samimiyet artar.

İşte o yüzden Sesli Sohbet (Chat) daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak kimi kişiler gerek içerisinde bulundukları şartlar gerek ise aile görüşü yüzünden bu sistemi pek kullanmayı tercih etmemişlerdir. Oysa SesliSohbet ile karşıdaki kişiyi daha yakından tanıyabilir , onun hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Çünkü sadece yazışarak biri ile ne kadar sohbet edebilir ne kadar samimi olabilirsiniz.

Bu yüzden sesli sohbet adı altında bir çok site kuruldu. Sesliceylan.Com da sizlere bu alanda hizmet vermektedir. Sitemizde gönül rahatlığıyla Kameralı Sohbet ayrıcalığından da yararlanarak arkadaşlarınızla Sohbet edebilir yeni arkadaşlıkla edinebilirsiniz. Sisteme giriş yaparak Sesli ve Görüntülü sohbet odalarımızda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İyi Sohbetler Dileriz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı