250 x 250 Reklam Alanı

Seslipiyasa / Sesli sohbet, internet üzerinde iletişim yöntemlerinden birisidir. Sesli iletişim Yahoo Messenger, MSN Messenger, Skype ve Facebook gibi anında mesajlaşma siteler ile sağlanabilir.
Sesli Sohbet yurt dışı ve yurt içinde’ki kullanıcıların internet üzerinden hicbir ücret ve ek ödeme yapmadan faydalandığı bir iletişim arkadaşlık, dostluk aracı olarak benimsenmektedir. İnsanların sesli konuşmak için genelde telefon gibi ücretli hizmetleri yoğun şekilde kullandığı günümüzde, sesli sohbet siteleri altarnatif ve zamanın en güzel değerlendirmesi olarak görülebilir.
Sesli Chatin diğer sistemlerden farkı ve avantajlı yanı sadece iki kişiyle yapılmamasıdır. Siz değerli kullanıcılarında bildiği gibi telefon şirketleri ve windows live messenger gibi görerek duyarak konusma imkanı sunan sistemlerde bu iletişim şekilini sadece iki kişiyle sınırlandırmaktadır. Sesli chat Siteleri sayesinde aynı anda onlarca kişi canlı olarak kamera açabilmekte ve konuşulabilmektedir. Bu önemli ayrıntı bu sektörü daha cazip kılmaktadır. Biz Sesli site olarak sizlere seviyeli aile ortamımızda bedelsiz üye şartı aranmadan misafir olarakta Sesli Piyasa  odalarımızda sizlere bu imkanı sunmaktayız.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı