250 x 250 Reklam Alanı

Dünyanın en çok tercih edilen Sitesi, Sesli Tanışma olarak listeye girerek devam ediyor.

Değerli kullanıcılarımız, öncelikle arkadaşlık sitemize hoşgeldiniz. Arkadaşlık sitesi kameralı sohbet hizmeti veren Seslitanısma.com kullanıcılarına sunduğu tüm hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Arkadaşlık sitesi kameralı sohbet hizmetini bedava sunarken, ayrıca şartsız koşulsuz üyelik hizmeti de vermektedir.

Sesli tanışma odalarında neler yapılır?

Ücretsiz Sesli tanışma yapmak için ilk olarak ekranın üst kısmında yer alan kameralı chat girişine tıklayın. Daha sonra açılan panele rumuzunuzu yazarak giriş yap butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra, Üyeliksiz Sesli tanışma bölümüne erişim sağlayacaksınız.

Tanışarak Sesli Chat

Seslitanışma.com Farklı kültürde buluşan insanların arasında sizde olmak istiyorsanız ozaman ilk yapacağınız bilgisayarınıza aktivex denetimi aktivasyon programını yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme işlemini yönergeleri takip ederek, kolaylıkla yapabilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra otomatik olarak Sesli Tanısma içerisine bağlanacaksınız.

İlk girişinizde bir kez yükleme yapmanız yeterlidir. Daha sonraki Sesli Tanısma girişlerinizde yükleme yapmanıza gerek yoktur.

Kameralı Tanışma sohbet odaları içerisine girmek için Internet Explorer Tarayıcısı Yada Mozilla Firefox Tarayıcısı Kullanın !
Aktivex denetimi yükleseniz dahi eğer internet explorer tarayıcısı kullanmıyorsanız, Seslitanısma içerisine bağlanamazsınız. Tanışmak ve sesli sohbet Google Chrome tarayıcısı tarafından desteklenmemektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı